Ons team

Marco Franzen RB

Vennoot

Opleiding

Federatie Belastingacademie, HEAO FE

mfranzen@rentb.nl

Niek Reith AA

Vennoot

Opleiding

Accountant Administratie- consulent (Certificerend Accountant), HEAO AA

nreith@rentb.nl

Wim ten Böhmer RB

Vennoot

Opleiding

Federatie Belastingacademie, HEAO BE

wtenbohmer@rentb.nl

Koen Cornelissen AA RB

Teamleider

Opleiding

Accountant Administratie- consulent (Certificerend Accountant), HEAO CE, HEAO AC

kcornelissen@rentb.nl

drs. Niels Honderd

Teamleider

Opleiding

Postdoctoraal Accountancy, Universiteit BE HEAO CE

nhonderd@rentb.nl

Kevin van Wijk AA

Teamleider

Opleiding

Accountant Administratie- consulent (Certificerend Accountant)

kvanwijk@rentb.nl

Manon Reith

Eerste assistent

Opleiding

MEAO

mreith@rentb.nl

Wilco van Vlaanderen RBc

Eerste assistent

Opleiding

Register Belastingconsulent, HEAO BE

wvanvlaanderen@rentb.nl

Maxime Willemsen

Eerste assistent

Opleiding

HEAO AC

mwillemsen@rentb.nl

Linda den Otter

Tweede assistent

Opleiding

MBO administrateur

ldenotter@rentb.nl

Desiree van der Wielen

Tweede assistent

Opleiding

MEAO

dvanderwielen@rentb.nl

Bob van Dee MSc

Derde assistent

Opleiding

MSc Accountancy

bvandee@rentb.nl

Inge Veenbrink

Derde assistent

Opleiding

HEAO AC

iveenbrink@rentb.nl

Brian van Veenendaal

Derde assistent

Opleiding

MBO administrateur

bvanveenendaal@rentb.nl

Paula ten Böhmer

Loonadministrateur

Opleiding

PDL, MBO

ptenbohmer@rentb.nl

Danny Velthuizen

Loonadministrateur

Opleiding

HEAO BE

dvelthuizen@rentb.nl

Yvonne ten Böhmer

Secretarieel medewerkster

Opleiding

MEAO

ytenbohmer@rentb.nl

Karin de Langen

Secretaresse

Opleiding

HBO Office Management

kdelangen@rentb.nl

Michiel Nijenhuis

Systeembeheerder

Opleiding

Microsoft Certified Professional, Autodidact

mnijenhuis@rentb.nl

De kracht van een persoonlijke aanpak

Reith & Ten Böhmer bestaat uit een hecht team van Accountants en Belastingadviseurs, die hun expertise aanwenden om ondernemers in de volle breedte te adviseren. Reith & Ten Böhmer verleent -met succes- diensten aan organisaties zowel in de profit als in de non-profit sector. Het zijn professionals die graag met u meedenken en vooral: vooruit denken. Deze pro-actieve houding wordt gekoppeld aan maximale betrokkenheid. Reith & Ten Böhmer is dan ook ‘ondernemer met de ondernemer’.